Menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Quick-step

 

Quick-Step

Laminátové parkety Quick-Step sú tie pravé podlahy pre každý interiér, či už chcete moderné alebo tradičné štýly. Z podlahy Quick-Step si určite vyberiete. Design a kvalita sú pri výbere podlahy dôležité. Naši dizajnéri vyberajú najkrajšie designy s prirodzenou pestrosťou, ktoré zároveň zodpovedajú vašim predstavám o bývaní.

Vyberte si z kompletnej rady laminátových podláh Quick-Step, ktorá Vás zaujme svojimi prednosťami. 

Quick-Step má zodpovedajúcu povrchovú úpravu pre každú podlahu, či už profily alebo sokle, ale aj dokončovacie doplnky v rovnakom vzore a farbe. Je vysoko odolná proti svetlu, nevybledne ani v prípade, že je vystavená silnému (slnečnému) svetlu. Jadrom laminátu Quick-Step je drevovláknitá doska špičkovej kvality. Spolu s odolnou vrchnou vrstvou bude Vašu podlahu chrániť pred padajúcimi predmetmi, tenkým vysokým podpätkom, ...

Vodotesná základová doska a pevnosť click systémov v ťahu ponúka vynikajúcu ochranu proti povrchovej vlhkosti. Podlaha Quick-Step má jednoduchú montáž "zacvaknutím" bez použitia lepidla. Je vhodná aj na podlahové kúrenie a ľahko sa udržiava. 

Môžete ju užívať, ako dlho budete chcieť. Vložili sme do našich podláh toľko know-how, že Vám ponúkame až 25 ročnú záruku. Hrajúce sa deti, domáci miláčikovia a večierky dajú Vašej podlahe zabrať. Ale napriek tomu je po týždňoch, mesiacoch a rokoch rovnako krásna a intenzívna ako v prvý deň.

Rozhodovanie o návrhu interiéru Vášho domu môže byť náročné. Náladu interiéru určuje vo veľkej miere aj podlaha. Vyberte si takú, ktorá bude dokonale ladiť s Vašim osobným vkusom a životným štýlom. Široká paleta designov premení Váš interiér v ozajstný domov. Tak už neváhajte a vyplňte si svoje sny...

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Naša cena 17,90 EUR

na objednávku
 

Naša cena 17,90 EUR

na objednávku


 

Naša cena 17,90 EUR

na objednávku


YWZlMjYwM